PRACOWNIA PROJEKTOWA

 

 

Pracownia projektowa MEBLOVA zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych, apartamentów, domów i obiektów użyteczności publicznej włącznie z projektem i produkcją mebli na wymiar. Zaprojektowane przez nas wnętrza są połączeniem estetyki, funkcjonalności i realizacją potrzeb klientów, dzięki czemu odzwierciedlają ich styl życia, a przy tym są oryginalne i ponadczasowe.

 

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na perfekcję, precyzję, estetykę i ergonomię. Harmonijnie zestawiamy ze sobą elementy wykończeniowe, wyposażenie i oświetlenie, aby stworzyć spójną całość. Dbamy o wygodę, stylistykę i aranżację wnętrza tak, aby nie tylko można było się w nim swobodnie poruszać, ale również by panowała w nim przyjazna atmosfera, która sprawi, że spędzanie w nim czasu stanie się prawdziwą przyjemnością.

 

Twoje wymarzone wnętrze z MEBLOVA

 

W realizacji wymarzonego wnętrza będziemy Ci towarzyszyć od pomysłu, poprzez projekt koncepcyjny, projekt techniczny, wybór materiałów i wyposażenia aż po nadzór w realizacji przez nasz wyspecjalizowany zespół projektowo-montażowy. Wcześniej jednak wnikliwie poznamy Twoje potrzeby, aby zaproponować najlepsze rozwiązania.

W procesie projektowym stawiamy przede wszystkim na relację z klientem. To właśnie dzięki doskonałej komunikacji poznajemy jego potrzeby i pomysły, w efekcie czego powstają przemyślane projekty w pełni odzwierciedlające oczekiwania i o wysokim walorze estetycznym. Gwarantujemy rzetelność opracowywanej dokumentacji, omówienie projektu po każdym etapie jego tworzenia, a także terminową realizację.

 

Etap 1: Projekt koncepcyjny wnętrza

 

Dzięki projektowi koncepcyjnemu zobaczysz swoje wnętrze w trzech wymiarach i poznasz jego potencjał. Wykonamy rzuty poziome obrazujące rozplanowanie funkcji pomieszczeń oraz wizualizacje przestrzenne przy użyciu profesjonalnego programu do projektowania wnętrz ze wstępną propozycją kolorów, materiałów i mebli. Prezentacja odbędzie się w siedzibie studia MEBLOVA w Kielcach lub w dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

 

Dlaczego warto wybrać projekt koncepcyjny MEBLOVA?

 • idealnie zaplanujesz przestrzeń zgodnie z zasadami funkcjonalnego i ergonomicznego projektowania
 • zaaranżujesz przestrzeń w spójnej wybranej estetyce według aktualnych trendów wzorniczych
 • unikniesz najczęściej popełnianych błędów, które mogą okazać się uciążliwą codziennością
 • oszczędzisz czas przy szukaniu i wyborze materiałów wykończeniowych
 • unikniesz rozczarowania między oczekiwaniami a rzeczywistością dzięki zobrazowaniu planowanej koncepcji wnętrza na wizualizacji fotorealistycznej

 

Etap 2: Projekt wykonawczy

 

Projekt wykonawczy pozwoli Ci zrealizować ustaloną wizję mieszkania z dbałością o wszelkie detale. Otrzymasz pełną dokumentację wraz z rysunkami i wymiarami, dzięki której projekt zostanie zrealizowany dokładnie i bezbłędnie. Zapewniamy, że podchodzimy z niezwykłą starannością do przygotowywania dokumentacji, zawsze wykonujemy ją zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego – jest szczegółowa, przejrzysta i zawiera komplet niezbędnych informacji.

 

W zakres projektu wykonawczego wchodzą:

 • rozmieszczenie ścian działowych wraz z wymiarami oraz kolorystyką
 • projekt zabudowy stałej wraz z wymiarami oraz materiałami wykończeniowymi (np. garderoby, systemy szaf itp.)
 • projekt sufitów podwieszanych wraz z wymiarami
 • projekt ułożenia posadzek wraz z wymiarami
 • projekt zabudowy kuchennej wraz z wymiarami
 • rysunki rozmieszczeń punktów oświetleniowych, włączników, wyłączników i gniazd wtykowych, punktów c.o., i instalacji teletechnicznej
 • dobór materiałów wykończeniowych i wyposażenia (mebli, opraw oświetleniowych, tkanin, glazury, podłóg, drzwi itp.) – specyfikacja materiałowa
 • projekty mebli na indywidualne zamówienie wraz z wymiarami

 

Nie tylko projektowanie wnętrz

 

Studio MEBLOVA profesjonalnie i kompleksowo zajmuje się aranżacją i wykończeniem wnętrz. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści z międzynarodowym doświadczeniem wyniesionym między innymi z firm z Europy Zachodniej oraz ze Skandynawii.

Zatrudniamy kreatywnych projektantów, którzy codziennie analizują trendy w branży wnętrzarskiej i mogą zaproponować niecodzienne, a przy tym praktyczne rozwiązania. W naszej pracowni mebli zatrudniamy wyśmienitych rzemieślników, którzy wytwarzają meble na wymiar z niezwykłą starannością. Ponadto posiadamy własną grupę remontowo-wykończeniową, dzięki czemu możemy dokonać zmian w instalacjach wodnych, gazowych i elektrycznych. Jesteśmy w stanie wykończyć mieszkanie lub dom pod przysłowiowy klucz!

MEBLOVA to:

 • młody zespół doświadczonych projektantów i doradców
 • fabryka mebli na wymiar
 • ekipa remontowo-wykończeniowa
 • sklep ze sprzętem AGD renomowanych marek

Na etapie realizacji projektu bezpłatnie i na specjalne życzenie oferujemy wizyty w wybranych salonach z materiałami wykończeniowymi w formie umówionych spotkań oraz wsparcie w zakupie materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz, szczególnie sprzętów AGD. Umów się na spotkanie z nami.